Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Zde najdete informace o všech námi podporovaných nadacích, a také o dalších formách pomoci. Každou zakoupenou flaškou pomůžete některé z Vámi vybrané organizace. Každou částkou pomůžete, a my vám za všechny děkujeme. Díky Vám můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.

Výběr ceny je čistě na vás, cenu si můžete vybrat podle nálady a podle toho, jak moc chcete podpořit náš projekt a vybrané organizace.

Částka která poputuje na dobrou věc, se s cenou postupně zvyšuje.

Díky vám se můžeme i my, jako studentská firma, dále rozvíjet.

299,- základní cena láhve, 30% ze zisku poputuje na dobrou věc, vybranou vámi.

349,- vyšší cena láhve, 35% ze zisku poputuje na dobrou věc, vybranou vámi.

399,- nejvyšší cena láhve, 40% ze zisku poputuje na dobrou věc, vybranou vámi.

RMC Sluníčko

"Posláním Rodinného a mateřského centra je podpora zdravého fungování rodin s dětmi, podpora aktivit zaměřených na ochranu dětí a mládeže před sociálně nežádoucími a negativními vlivy, pomoc rodinám s problémy, upevňování a rozvíjení rodičovských rolí/kompetencí, integrace rodin do společnosti, poskytování preventivních opatření v rámci sociálního vyloučení rodin s dětmi, pomoc a podpora sociálně znevýhodněných rodin při začleňování do běžného života."

 

Nadace Krása pomoci

"Naší vizí je důstojné a plnohodnotné stárnutí pro naše prarodiče. Zároveň pracujeme na tom, aby společnost vnímala seniory s respektem. Naším posláním je provázet stárnutím. Zajišťujeme moderní služby v domácím prostředí a získáváme finance na projekty pro seniory.

Naše hlavní hodnoty: pozitivní stárnutí, inovativní postupy, laskavý přístup.

Provázíme stárnutím a propojujeme generace."
 
 
Studentská pomoc
 
Ne každý má jednoduché podmínky pro život a musí si projít těžšími životními situacemi, o kterých se dost možná většině ani nechce zdát. Těmto našim spolužákům, kamarádům chceme pomoci alespoň nějakou finanční cestou, a proto jim pomůžeme s platbou školného a přispějeme tedy k jejich lehčímu průběhu studia a umožníme jim plnohodnotněji studovat na naší škole. Studujeme na jedné škole, držíme při sobě a nikdy nevíme, kdy budeme potřebovat pomoc i my.

Kde nás najdete

Studentská firma Glass2Go
Pod Pecníkem 1666
Vsetín, 755 01

Kontakty
Glass2Go
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz